call us on: +86-533-4200240  E-mail: shuangying44858@163.com  Fax:+86-533-4202240
Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd.
Telefón: +86-533-4200240
E-mailom: shuangying44858@163.com
Kategória produktu
News
Domov > Novinky > Obsah

Odpadových vôd zníženie znečistenia na čistenie odpadových vôd

Čistenie odpadových vôd je pou ívanie fyzikálnych, chemických a biologické metódy čistenia odpadových vôd, tak aby odpad vodné čistenie, zníženie znečistenia, záujmovom odpadových vôd obnovenie, opätovné použitie, plné využitie vodných zdrojov. Proces odluky alebo konverziu znečisťujúcich látok z odpadových vôd na neškodné látky.

1. Fyzikálna liečebná metóda

Odpadových vôd liečby metóda, ktorá je oddelená fyzickú akciu a recyklovať v odpadovej vody, ktorá obsahuje odstavený znečisťujúcich látok (vrátane film olej a olej korálky), môže byť rozdelená do gravitácie separácia metódou, odstredivé separácia metódou aspôsob Sitový filter odpočúvania. Liečba metódou založenou na princípe výmeny tepla tiež patrí k fyzickej liečebnou metódou.

2. chemické ošetrenie metódou

Chemické reakcie a prenos hmoty oddeliť a odstrániť stav rozpustené, koloidné znečisťujúcich látok v odpadových vodách, alebo ho previesť na neškodné látky v odpadových vôd liečebnou metódou. Chemické ošetrenie, jednotka na spracovanie na základe chemickej reakcie pridania liek je: koagulácie, neutralizácia a redox a liečebnú jednotku na základe prenos hmoty je: extrakcia, stripping, fúkanie, adsorpcia, iónovej výmeny, Elektrodialyzačná a reverznej osmózy. Posledne dva druhy spracovateľské jednotky sa nazývajú membrány oddelenie technológie. Procese jednotky pomocou prenos hmoty má chemické a príbuzné fyzické funkcie, takže to môže byť oddelená od chemického ošetrenia a stať sa iný druh liečby metódy nazývanej fyzikálno-chemické metódy.

3. Biologické metódy ošetrenie

Metabolické pôsobením mikroorganizmov, organických látok v odpadových vodách, ako riešenie, koloidné a mikro pozastavenie, sa transformujú na stabilné a neškodné odpadových vôd liečebnou metódou. Podľa rôznych mikroorganizmov, [1] Spôsob biologickej liečby možno rozdeliť do dvoch typov: aeróbna biologická úprava a anaeróbnej biologickej liečby. Biologického čistenia odpadových vôd je široko používaný v aeróbnej biologickej liečebnou metódou, metódou tradičné aeróbnej biologickej liečby je rozdelený do aktivovaného kalu a biofilm metóda dve kategórie. Aktivovaný kal metóda sama o sebe je spracovateľskej jednotky, má celý rad prevádzkových metód. Liečba zariadenia patriace biofilmu metóda má biologický filter, biologické gramofón, biologické kontaktné oxidácii tank a nedávno vyvinuté bio-fluidná posteľ. Biologickej oxidácie rybník sa nazýva aj metóda prírodnej biologickej liečby. Anaeróbna biologická liečba metódou, tiež známy ako biologické zníženie liečba, predovšetkým sa používa na liečbu vysoká koncentrácia organických odpadových vôd a kalov. Zariadenia na spracovanie použité je hlavne tráviace bazén.

Spracovať požiadavky: existujúce prvotriedne spracovanie posilniť účinok liečby transformácie, transformácia vychádzať skutočnej situácii, plné využitie existujúcich zariadení na spracovanie, existujúce nemocnice používať viac septik, kontaktné bazén v štruktúre alebo v prevádzke spôsobu transformácie, prípadne pridať nejaké vybavenie, pokiaľ spĺňajú emisné normy čistenia odpadových vôd.


Kontaktujte nás
Address:Xiajiazhuang mesto, Boshan Dist., Zibo, Shandong, Čína
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:shuangying44858@163.com
Copyright © Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd.