call us on: +86-533-4200240  E-mail: shuangying44858@163.com  Fax:+86-533-4202240
Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd.
Telefón: +86-533-4200240
E-mailom: shuangying44858@163.com
Kategória produktu
News
Domov > Novinky > Obsah

Odpadových vôd liečby štyri prevádzkové metódy predstavil

Čistenie odpadových vôd je pou ívanie fyzikálnych, chemických a biologické metódy čistenia odpadových vôd, tak aby odpad vodné čistenie, zníženie znečistenia, a dokonca aj odpad vody, recykláciu, opätovné použitie, plne využívať vodné zdroje. Proces odluky alebo cudzorodých kontaminujúcich látok v odpadovej vode na neškodné látky.

Fyzické spracovanie

(Vrátane film olej a olej korálky) odpadových vôd liečebnou metódou ktoré možno rozdeliť do gravitácie separácia metódou, odstredivé separácia metódou a spôsob rezania obrazovky. Zásady výmeny tepla vychádza aj metódu fyzického spracovania.

Chemické ošetrenie

Prostredníctvom chemickej reakcie a prenos hmoty oddeliť, odstrániť rozpustenej vody, koloidný štátu znečisťujúcich látok alebo previesť na neškodné veci čistenia odpadových vôd. V metóde chemické ošetrenie procesorová jednotka na základe chemickej reakcie dávkovania činidla je: koagulácie, neutralizácia, redox, atď.; a hmotnosť prenos-založené procesorová jednotka je: extrakcia, stripping, stripping, adsorpcia, iónovej výmeny a Elektrodialyzačná a reverznej osmózy. Posledne dve spracovateľské jednotky sa spoločne označujú ako membrána separačných techník. Ktoré využívajú prenos hmoty procesorová jednotka má aj chemický účinok, ale tiež spájajú s fyzikálne úlohy, sa môžete tiež oddeliť od chemického ošetrenia metódou, ako iný typ liečby, známy ako fyzikálna chémia.

3. biologické spracovanie

Metabolizmom mikroorganizmov tak, že odpadovú vodu bolo riešenie, koloidné a mikro-pozastavené štát organických látok do stabilnej, neškodný odpad materiálu vôd. Podľa úlohy mikrobiálne rozdiely, [1] biologickej liečby možno rozdeliť do aeróbnej biologickej liečby a anaeróbnej biologickej úpravy dvoch typov. Biologického čistenia odpadových vôd je široko používaný v aeróbnej biologickej liečby, tradičné, aeróbna biologická úprava metódou je rozdelené do dvoch typov aktivovaného kalu a biofilm. Samotný proces aktivovaného kalu je spracovateľskej jednotky, má celý rad prevádzkových metód. Zariadení na úpravu biofilm je biologický filter, biologické gramofón, biologické kontaktné oxidácii tank a nedávno vyvinuté biofluidized posteľ. Biologickej oxidácie rybník zákon, tiež známy ako prírodnej biologickej liečby. Anaeróbna biologická úprava, tiež známy ako biologické zníženie liečby, sa používa hlavne na riešenie vysokej koncentrácie organických odpadových vôd a kalov. Zariadenia na spracovanie použité je hlavne trávenie tank.

4. biologické kontaktné oxidácii metóda

Biologické kontaktné oxidačný proces sa používa na liečbu odpadovú vodu, čiže s biologických kontaktné oxidačný proces v biologickej reakcie nádrž plná výplň, bola naplnená kyslíka naplnené všetky plniace a určitých prietoku cez výplň. Plniace pokrytý biofilmu, kanalizácie a biofilm široký kontaktov v biofilmu na úlohu mikrobiálneho metabolizmu, odpadovej vody organické znečisťujúce látky sú odstránené, čistené odpadové vody. Konečne, recyklovanej je vypustená do biologických kontaktné oxidácii liečebného systému a zmiešané s domácich odpadových vôd, dezinfekcia chlórom po prepustení. Biologické kontaktné oxidácii metóda je biofilm proces medzi aktivovaného kalu metóda a biofilter. Je charakterizovaný náplň v bazéne, plnenie odpadové vody s kyslíkom na dne bazéna a tečúcej odpadovej vody v bazéne štátu, s cieľom zabezpečiť, aby kanalizácie a ponorenie do odpadovej vody s výplň, aby sa zabránilo existencii biologické Al kontaktné oxidácii nádrž a plniace kontaktujte nerovnomerné vady, prevzdušňovacie zariadenie nazýva výbuch prevzdušňovanie.


Kontaktujte nás
Address:Xiajiazhuang mesto, Boshan Dist., Zibo, Shandong, Čína
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:shuangying44858@163.com
Copyright © Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd.