call us on: +86-533-4200240  E-mail: shuangying44858@163.com  Fax:+86-533-4202240
Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd.
Telefón: +86-533-4200240
E-mailom: shuangying44858@163.com
Kategória produktu
News
Domov > Novinky > Obsah

Odpadových vôd slúžiacich lekárni

Odpadových vôd slúžiacich lekárni:

⑴ vločkovacie: niekedy nazývaný koagulátor, možno ako prostriedok na posilnenie pevnej kvapalné oddelenie pre primárne usadzovacej nádrže odpadových vôd, druhé usadzovacej nádrže, flotačné tank a tri-úrovne liečby alebo hlboké spracovanie procesu.

⑵ farbivo: pomocné vločkovacie zohrávať úlohu pri posilňovaní koagulačný účinok.

⑶ Klimatizácia agent: tiež známy ako dehydratácia zástupca za liečbe prebytočný kal pred dehydratáciou, odrody patria vyššie časť dovážaná a koagulantov.

⑷ demulsifier: niekedy nazývaný desorpcia agent, používa hlavne pre Emulgované oleje obsahujúce mastnú odpadových vôd predčistenie, ktorá zahŕňa vyššie časť dovážaná a koagulantov.

⑸ defoamers: hlavne používa na odstránenie prevzdušňovanie alebo miešanie proces vzniku veľkého množstva peny.

⑹ pH úprava agent: pre kyslé odpadové vody a alkalických odpadových vôd pH upravené na neutrál.

(7) oxidačný redukčné činidlo: používa sa na liečbu priemyselných odpadových vôd obsahujúcich oxidačné látky alebo redukujúce substancie.

Dezinfekčný prostriedok ⑻: použité v odpadových vôd po skončenie alebo opätovné použitie pred dezinfekciou.

Odpadových vôd triedenie

Podľa stupňa spracovania odpadových vôd (najmä mestských odpadových vôd a niektoré priemyselné odpadové vody) možno rozdeliť do troch úrovní.

Úlohou primárnej liečby je odstránenie pevných nečistôt v odstavený z odpadovej vody. Na tento účel využívania fyzického spracovania. Po primárnej liečbe, rýchlosť odstraňovania nerozpustených je 70% ~ 80%, zatiaľ čo rýchlosť odstraňovania biochemická spotreba kyslíka (BSK) je len asi 25% ~ 40%, stupeň čistenia odpadovej vody nie je vysoká.

Úlohou sekundárneho čistenia je podstatne odstránenie organických látok z odpadových vôd. BSK si ako príklad. Liečby sekundárnej, BSK v odpadovej vode

Odstránenie z 80 až 90%, napríklad mestských odpadových vôd BSK obsahu vody môže byť menšia ako 30 mg / l. odpadových vody liečby najviac rôznych jednotiek aeróbnej biologickej liečbe môže spĺňať túto požiadavku.

Úlohou terciárneho čistenia je ďalej odstrániť nečistoty, ktoré neboli odstránené sekundárny liečby, vrátane organickej hmoty, fosfor, dusík a rozpustných anorganických látok, ktoré mikroorganizmy nie degradovaný.

3 úroveň spracovania je synonymom pre pokročilé spracovávanie, ale dva nie sú presne rovnaké. Tri-fáza liečby je dva-fáze liečby, s cieľom odstrániť určité znečisťujúce látky z odpadových vôd, ako je fosfor, dusík, atď, a pridať jeden alebo viac procesorov; Rozšírené liečbe často vychádza odpadovej vody oživenie, odpadových vôd zložité na účel po druhotného spracovania ďalších procesorová jednotka alebo systém. Tretej úrovne spracovania nákladné riadenia je tiež zložitejšie, ale umožňujú plné využitie vodných zdrojov. Niekoľko krajín vybudovali nejaké splaškových odpadových vôd.


Kontaktujte nás
Address:Xiajiazhuang mesto, Boshan Dist., Zibo, Shandong, Čína
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:shuangying44858@163.com
Copyright © Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd.