call us on: +86-533-4200240  E-mail: shuangying44858@163.com  Fax:+86-533-4202240
Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd.
Telefón: +86-533-4200240
E-mailom: shuangying44858@163.com
Kategória produktu
News
Domov > Novinky > Obsah

Náterové farby a povlaky vzťahujú na povrchu steny na ochranu a dekoráciu

Tradičné čínske poňatie, farba je farba, tzv maľovanie povlak je nanesený na povrch steny na dosiahnutie ochrany a dekoratívny efekt. Aj jednoduchý dom dekorácie paint paint je nutnosťou, tak veľa porozumenia farba laku je potrebné, že farba farba ako? Spoločne učiť!

Pred farby už bolo uvedené, v skutočnosti maľované na povrchu objektu od rolu ochranu a dekoráciu, potom čo je farba farby? V skutočnosti, v závere farba a farba je toto, ale preto, že použitie rôznych surovín, takže tam sú rozdiely v názve.

Farba úlohu farba

1. Ochrana: farba farba má určitú úlohu pri ochrane izoláciou v mnohých kútoch mesta môže vidieť ich tieň, bytové dekorácie, v tejto úlohe je tiež veľa.

2. dekorácie: maľovať farbu laku, ale existuje mnoho druhov kefa na stene, ale dať nám rôzne vizuálne efekty, hrať dekoratívny efekt je zrejmý.

3. Zvláštna úloha: niektoré farby farby má osobitnú úlohu, náš nábytok často vidieť náteru sa farba sprej, ktorý môže výrazne zlepšiť hodnotu výrobkov, nábytku, život sa zvýši.

Farba nebezpečenstvo farba

Práve spomínané toľko farba úlohu farba, ale je to tiež veľa potenciálnych škôd, potom čo to je?

1. Chemické nebezpečenstvá: farba najväčšie škody je distribúcia toxických látok, v dnešnom dekorácie je najväčšie škody ako formaldehyd a maľovať veľké množstvo formaldehydu v programe Skicár, ktorý nám zanechal skryté nebezpečenstvo.

2. potenciálne nebezpečenstvá: dekorácie je dlhodobý problém, prípadné poškodenie nátermi je pomerne veľké, najmä v horúcom lete, farba vôňa vôňa farby, ale stealth zdravie vrah.

Zhrnutie: Teraz nábytok maľovanie a domáci maľba sú natreté farbou s vedeckým pokrokom, farba a farba postupne tendenciu zelená, a nakoniec navrhol, že sme sa použiť zelený vymaľovať.


Kontaktujte nás
Address:Xiajiazhuang mesto, Boshan Dist., Zibo, Shandong, Čína
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:shuangying44858@163.com
Copyright © Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd.