call us on: +86-533-4200240  E-mail: shuangying44858@163.com  Fax:+86-533-4202240
Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd.
Telefón: +86-533-4200240
E-mailom: shuangying44858@163.com
Kategória produktu
News
Domov > Novinky > Obsah

Priemyselné hliníkové sulfát môže byť dôvodom na odstránenie odpadových vôd

Úlohu priemyselné hliníkové sulfát veľa, môže byť okrem fosforu, Xiao Bian každý predstaviť dôvody.

Priemyselné hliníkové sulfátu v odpadovej vody slúži na odstránenie fosforu, ktorý je kvôli vlastnej kyslé, a kyslé látky s hodnotou PH odpadovej vody a naďalej hydrolýzy. Karboxylová skupina je tvorený tvoriť nej karboxylovú komplex, ktorý reaguje s ortofosforečnan vo vode na výrobu fosfátov zrazeninu na dosiahnutie efektu odstránenia fosforu.

Fosfor v odpadových vodách možno rozdeliť do troch druhov ortofosfát, čiastočné fosforu a organický fosfor. Pozitívne fosforu je jednoducho reagoval s vápnom, priemyselné hliníkové sulfát a tak ďalej na výrobu fosfátov zrazeniny. Preto keď chemické fosforu je odstránený z odpadových vôd, je skutočne odstránené iba vo vode. Pri čiastočnej fosforu a organický fosfor nie je ľahké uvoľniť vodou, nie koagulantov reakcia na výrobu sedimentu. V tejto súvislosti v odpadovej vody, využívania biochemické cestu cez mikrobiálny adsorpcie, degradácia, konverzie bude čiastočné fosforu, organický fosfor je prevedený na ortofosforečnan dosiahnuť cieľ odstránenia fosforu.

Fosfor znečistenia v odpadových vodách, použijeme priemyselné hliníkové sulfát vykonávať odstraňovanie fosforu, aby sa dosiahli lepšie výsledky liečby a ušetriť náklady na spracovanie.

Priemyselné hliníkové sulfát pri určitej teplote, aby hral jeho maximálny úžitok pre všetci hovoriť o nasledovné:

To bolo zistené, že keď teplota je nižšia ako 5 ° C, rýchlosť hydrolýzy PAC je pomalá a jej molekulárna štruktúra sa zmení z aktívneho stavu na stacionárne alebo neaktívny stav. Pri teplote 5-20 ℃, štruktúra priemyselné hliníkové sulfát je najstabilnejší molekúl, najmä pri teplote asi 20 ℃ vody, urobiť PAC rýchlej hydrolýzy a teplota-5 ℃, molekulárnu štruktúru s pomalý zastaviť činnosť, rýchlosť hydrolýzy spomalil, a rýchlosť reakcií znečisťujúcich látok vo vode je tiež pomalé, je ťažké formy Kamenec. Okrem toho je príliš nízka teplota vody sa zvyšujú viskozitu vody, vločkovanie reakcia je pomalá, sedimentácia efekt je oslabený, floc ťažšie sa zrazí s navzájom, súdržnosť, Kamenec častíc jemné.

V studených zimných na severe, môžete pripojiť lekárne v asi 10 hodín alebo okolo 3 hodín. Ak je teplota príliš vysoká, PAC hydrolýzy rýchlosť a rýchlosť reakcií škodlivín vody je príliš rýchlo, tvorbe vločiek menšie, silné hydratáciu, kal vlhkosť zvýši, kal náklady na ošetrenie. Priemyselné síran hliníka môžu byť tiež v Vysokoteplotné inaktivácie, hrať svoju úlohu v polymer vločkovanie. Preto pri použití priemyselných síran hliníka, teplotu vody je možné regulovať nad 5 ℃, prednostne pri 20 ℃ -50 ℃, čiže za normálnej teploty, vyššia teplota, tým intenzívnejšie objasnil Brownov pohyb, rýchlejšie rýchlosť reakcií.


Kontaktujte nás
Address:Xiajiazhuang mesto, Boshan Dist., Zibo, Shandong, Čína
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:shuangying44858@163.com
Copyright © Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd.