call us on: +86-533-4200240  E-mail: shuangying44858@163.com  Fax:+86-533-4202240
Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd.
Telefón: +86-533-4200240
E-mailom: shuangying44858@163.com
Kategória produktu
News
Domov > Novinky > Obsah

Koľko toho viete o chemických odpadových vôd?

Koľko toho viete o chemických odpadových vôd?

Chemické odpadové vody odkazuje na výrobu odpadových vôd v procese výroby chemických výrobkov, napríklad pri výrobe etylénu, polyetylénu, gumy, polyester, metanol, etylénglykol, ropné nádrže oblasti, air oddelenie stanice a iný olej čistiarne biochemické liečby, všeobecné môže dosiahnuť národných stredných emisné normy, je kvôli nedostatku vodných zdrojov, potrebou spĺňajú emisné normy vody a potom ďalej po liečbe, aby spĺňali požiadavky priemyselné dopĺňanie a opätovné použitie.

Chemické závody ako Veľká voda užívatelia, ročná spotreba sladkej vody je všeobecne milióny kubických metrov vody recyklácie je nízka, pričom odpadové vody z miliónov kubických metrov, nielen veľa vodných zdrojov, ale aj príčinou znečistenia životného prostredia, Odpadových vôd a vodné zdroje nedostatok predstavuje hrozbu pre výrobu týchto veľkých priemyselných vôd užívateľov. S cieľom zachovať proces udržateľného rozvoja podnikov a zníženie odpadu vodné zdroje, znížiť výrobné náklady a zlepšiť hospodárske a sociálne výhody podnikov. Potrebné hlboké čistenie chemických odpadových vôd (tri liečba), ako cirkulujúcej vody alebo power odsoľovanie vody doplnenie, dosiahnuť opätovné použitie odpadových vôd.

Nečistoty vo vode hlavne pozastavené častice a vlákna jemné vlny, použitie mechanická filtrácia princíp, použitie mikroporézny filtračnou technológiou na odstránenie nečistôt. PLC alebo časové relé ovládanie filter zariadenia pracovné podmienky, s cieľom dosiahnuť automatické spätné premývanie, automatická prevádzka odpadových vôd pre zvýšenie čerpadlo poskytovať potrebné množstvo vody hlavu, vodu priamo do výrobného systému.

Analýza hlavných charakteristických chemické odpadové vody:

1, je zložité chemické odpadové vody zloženie, reakciu materiálu je často rozpúšťadlo-ako látky alebo krúžok štruktúra zlúčeniny, obtiažnosti odpadových vôd;

2, odpadová voda obsahuje veľké množstvo škodlivín, hlavne kvôli neúplná reakcia surovín a surovín alebo výroby pomocou veľké množstvo rozpúšťadiel spôsobil.

3, toxických a nebezpečných látok, jemné chemické odpadové vody v mnohých organických látok sú toxické a škodlivé mikroorganizmy, ako sú halogénové zlúčeniny, dusné, odpadových vôd s rolou dezinfekčný rozprašovač alebo povrchovo aktívne látky;

4, biologicky odbúrateľné látky viac, B ako C nízka, biologicky chudobných;

Vlastnosti odpadových vôd

Odpadovej vody pri výrobe chemických výrobkov sa vyznačuje vysoko vypúšťanie, vysokej toxicite, koncentrácia vysoká organickej hmoty, vysoký obsah soli, vysoká farebná a vysokým obsahom refraktérnym zlúčenín, a liečba je ťažké, ale odpadová voda obsahuje aj mnoho dostupných zdrojov a membránové technológie ako high-tech v oblasti chemickej výroby a spracovania, úspora energie odpadových vôd a čistejšie výroby a tak zohrávajú dôležitú úlohu.


Kontaktujte nás
Address:Xiajiazhuang mesto, Boshan Dist., Zibo, Shandong, Čína
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:shuangying44858@163.com
Copyright © Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd.