call us on: +86-533-4200240  E-mail: shuangying44858@163.com  Fax:+86-533-4202240
Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd.
Telefón: +86-533-4200240
E-mailom: shuangying44858@163.com
Kategória produktu
News
Domov > Novinky > Obsah

Tri hlavné metódy čistenia odpadových vôd

Tri hlavné metódy čistenia odpadových vôd

Fyzické

Odpadových vôd liečby metóda, ktorá je oddelená fyzickú akciu a recyklovať v odpadovej vody, ktorá obsahuje odstavený znečisťujúcich látok (vrátane film olej a olej korálky), môže byť rozdelená do gravitácie separácia metódou, odstredivé separácia metódou aspôsob Sitový filter odpočúvania. Liečba metódou založenou na princípe výmeny tepla tiež patrí k fyzickej liečebnou metódou.

Chemické

Chemické reakcie a prenos hmoty oddeliť a odstrániť stav rozpustené, koloidné znečisťujúcich látok v odpadových vodách, alebo ho previesť na neškodné látky v odpadových vôd liečebnou metódou. Chemické ošetrenie, jednotka na spracovanie na základe chemickej reakcie pridania liek je: koagulácie, neutralizácia a redox a liečebnú jednotku na základe prenos hmoty je: extrakcia, stripping, fúkanie, adsorpcia, iónovej výmeny, Elektrodialyzačná a reverznej osmózy. Posledne dve spracovateľské jednotky sa nazývajú membrány oddelenie technológie. Procese jednotky pomocou prenos hmoty má chemické a príbuzné fyzické funkcie, takže to môže byť oddelená od chemického ošetrenia a stať sa iný druh liečby metódy nazývanej fyzikálno-chemické metódy.

Biologické

Metabolické pôsobením mikroorganizmov, organických látok v odpadových vodách, ako riešenie, koloidné a mikro pozastavenie, sa transformujú na stabilné a neškodné odpadových vôd liečebnou metódou. Podľa rôznych mikroorganizmov, metóda biologickej liečby možno rozdeliť do dvoch typov: aeróbna biologická úprava a anaeróbnej biologickej liečby. Biologického čistenia odpadových vôd je široko používaný v aeróbnej biologickej liečebnou metódou, metódou tradičné aeróbnej biologickej liečby je rozdelený do aktivovaného kalu a biofilm metóda dve kategórie. Aktivovaný kal metóda sama o sebe je spracovateľskej jednotky, má celý rad prevádzkových metód. Liečba zariadenia patriace biofilmu metóda má biologický filter, biologické gramofón, biologické kontaktné oxidácii tank a biologické fluidným lôžkom. Biologickej oxidácie rybník sa nazýva aj metóda prírodnej biologickej liečby. Anaeróbna biologická liečba metódou, tiež známy ako biologické zníženie liečba, predovšetkým sa používa na liečbu vysoká koncentrácia organických odpadových vôd a kalov. Zariadenia na spracovanie použité je hlavne tráviace bazén.

Biologické kontaktné oxidačný proces používa odpadovej vody, čiže bio-kontakt oxidácii technológia sa používa na vyplnenie pri vypĺňaní nádrž biologickej reakcie a všetky výplne boli naplnené s okysličenou kanalizácie a prietok tmel na určitej rýchlosti. Plnené biofilmu, odpadových vôd a biofilm rozsiahle kontaktu v biofilmu na úlohu mikrobiálneho metabolizmu odpadových vôd organickými látkami sú odstránené, čistenia odpadových vôd. Napokon, Čistenie odpadových vôd vypúšťaných do biologických kontaktné oxidácii liečebného systému a domáce splaškové vody zmiešané po liečbe, chlóru dezinfekciu štandardnou výtlačnou. Biologické kontaktné oxidácii metóda je biofilm proces medzi aktivovaného kalu a biofiltra, ktorý sa vyznačuje nastavenie výplne v bazéne, prevzdušňovanie dne rybníka je vyplnená s kyslíkom a odpadovej vody v bazéne je v stave tečúcou aby sa zabezpečil plný kontakt odpadových vôd s výplň v odpadovej vody, aby sa zabránilo vady kontakt medzi odpadovej vody a plniva v nádrži biologických kontaktné oxidácii.


Kontaktujte nás
Address:Xiajiazhuang mesto, Boshan Dist., Zibo, Shandong, Čína
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:shuangying44858@163.com
Copyright © Zibo Boshan Win-Win Chemicals Co., Ltd.